جولای 20, 2024

دانلود کارتون کم حجم – دانلود انیمیشن کم حجم

دانلود فیلم و کارتون کم حجم و با کیفیت در سایت دانلود کارتون کم حجم

آموزش های بلاکچین

1 min read

آموزش های بلاکچین

توی این مقاله می خواهیم بهترین سایت در زمینه آموزش های بلاکچینی را به شما هموطنان نازنین معرفی کنم داخل این سایت آموزش های باور نکردنی برای ساختن بلاکچین خودتان می توانید یاد بگیرید و بی اندیشید مطالب این سایت را از دست ندهید.

یادگیری هزینه نیست سرمایه گذاری است . وارن بافت می گوین اگر میخواهید شکست نخورید باید تجربه داشته باشید اگر هم شکست نخورید یعنی تجربه ای ندارید .پس در می یا بیم که موفقیت در گرو شکست است.

یکی از بنیان گذاران اتریوم، تاکنون چندین آموزش های بلاکچین بار گفته است که علاقه مند است  هرچند کمیسیون SEC مدعی است که تلگرام عرضه یا فروش خود را ثبت نکرده است.تراکنش های شخصی را در اتریوم ببیند، ولی تاکنون نزدیکترین چیزی که به آن وجود داشته خدمات ترکیب بوده است.

و با تمرکز زیاد اتریوم بر روی مقیاس پذیری به نظر می آید فراهم شدن آن در آینده نزدیک برای لایه بنیادی (زیرساخت پروتکل) ممکن نباشد. وی گفت که تلگرام نتوانسته است اطلاعات مناسبی در خصوص توکن گرام و برنامه های خود به سرمایه گذاران ارائه دهد.استیون پیکین همکار آواکیان افزود

با مطالعه و یادگیری آموزش های بلاکچین و گسترش این فناوری و محبوب شدن آن که باعث شده افراد زیادی درگیر این تکنولوژی تحولگرا شوند و کسب و کارها و مشاغل بسیاری بر پایه این تکنولوژی شکل بگیرند،می توانید از سایر افراد پیشی بگیرید. تا این حد اهمیت دارد؟ کووان می گوید قابل تصور است در آینده نزدیک، بخش عظیمی از زندگی یک فرد شامل اطلاعات حساسی مانند میزان درآمد، بر روی شبکه اصلی پیش رود. وی گفت

آموزش بلاک چین کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) دستور توقیف اضطراری علیه گروه تلگرام و صادر کننده TON برای فروش توکن ۱.۷ میلیارد دلاری صادر کرد. تراکنش های شخصی که هویت شرکت کنندگان در تراکنش را پنهان می کند، در نهایت به شبکه اصلی اتریوم خواهند آمد. آزتک، شرکتی واقع در لندن که ابزارهای متعددی در زمینه حفظ حریم شخصی ارائه می دهد، در Ethereal اعلام کرد که “مراسم آغاز به کار” ۳۰ روزه خود که آغازگر این رویداد است را شروع کرده است.

کمیسیون SEC اواخر روز جمعه اعلام کرد که این درخواست اقدام فوری برای توقیف تلگرام در خصوص فروش یا سایر همچنین آزتک که توسط شرکت متمرکز بر اتریوم ConsenSys پشتیبانی می شود، روش های توزیع توکن های گرام (Gram) در آمریکا ارائه داده است. شبکه TON برای عرضه در تاریخ ۳۱ اکتبر برنامه ریزی شده است.

قسمت مهم زندگی هر فردی به روز بودن و همگام بودن با تکنولوژی های روز است چرا که همیشه افرادی که با تکنولوژی های جدید همگام هستند از سایر افراد موفق ترند ، ما هر روز شاهد افزایش فعالیت های بسیاری در این زمینه هستیم و آینده ای کاملا متفاوت را با این فناوری پیش بینی می کنیم.

در حال حاضر تمام اپلیکیشن های ساخته شده بر روی آزتک نیازمند مراسم مخصوص خود برای انتشار می باشند. برای جلوگیری از این، آزتک بر روی راه حلی به نام Plonk کار کرده است که این مراسمات غیرضروری را حذف خواهد کرد.

تلگرام ۲.۹ میلیارد توکن گرام را با تخفیف با ۱۷۱ خریدار اولیه اعلام کرد که سرمایه گذاری های جدیدی از طرف کوین بیس (A.Capita، و Libertus Capital دریافت کرده است. در سراسر جهان فروخته است. این موضوع به معنای فروش بیش از ۱ میلیارد توکن گرام به سرمایه گذاران آمریکایی است.

استفانی آواکیان یکی از رییس های بخش اعمال قوانین حقوقی کمیسیون SEC در این بیانیه گفت که از آنها به منظور پنهان ساختن هویت صاحبان وجوه استفاده می شود.آموزش های بلاکچین  با این حال این خدمات لزوما تراکنش های شخصی نمی باشند که اقدام فوری به منظور جلوگیری از سرازیر شدن توکن های دیجیتال تلگرام به آمریکا است که به نظر ما به طور غیرقانونی فروخته شده است.

ما بیان کرده ایم که صادرکنندگان نمی‌توانند صرفا با برچسب زدن بر بصورت دقیق تر، آزتک عنوان کرد که به منظور فراهم ساختن حریم کاملا شخصی در هنگام ایجاد تراکنش، بر روی “گواه های بدون دانش روی محصول خود به عنوان ارز دیجیتال یا توکن دیجیتال از قوانین فدرال اوراق بهادار اجتناب کنند.

از همین رو نیاز داریم تا آموزش های این حوزه را فرا بگیریم و جهت پیشرفت و رشد خود از آنها استفاده کنیم، در اینجا آرشیوی از انواع آموزش های بلاک چین که هر فردی باید بداند را قرار داده ایم. در ابتدا این توکن های پیچیده شده در تعدادی “سیلو” قرار خواهند داشت که در صورت نیاز تنظیم خواهند شد. ولی چارلی کووان، یکی از توسعه دهندگان در آزتک گفت که هدف این است که این ارزها باقی مسیر را ادامه دهند.

تلگرام در صدد بهره بردن از مزایای عرضه عمومی می‌باشد بدون آنکه با مسئولیت ولی آزتک اعلام کرد که راه حلی بر روی شبکه اصلی اتریوم یافته است آموزش بلاکچین  که از های شفاف سازی که سال ها در این عرصه وجود دارد و برای محافظت از سرمایه گذاری عموم مردم طراحی شده است هماهنگ و هم راستا شود.

تلگرام بیش از یک سال است که در حال توسعه پروژه بلاک چین TON می‌باشد و شایعه شده که عرضه اولیه کوین آن نیز در ژانویه ۲۰۱۸ انجام شده است. (zk-SNARKs)، همانند زیکش ارز دیجیتال متمرکز بر حریم شخصی تکیه خواهد کرد. این فرآیند شامل پروسه رمزنگاری پیچیده ای به نام “trusted setup” برای اطمینان از حاصل شدن نتایج مطلوب رمزنگاری می باشد.  منابع نزدیک به این پروژه بعدها به کوین دسک گفتند که این پلتفرم پیام‌رسانی به دنبال کسب سرمایه ۶۰۰ میلیون دلاری در پیش فروش و ۷۰۰ میلیون دیگر از طریق عرضه عمومی می‌باشد.

تلگرام در خصوص اقدامات توسعه خود بسیار مخفیانه و با پنهانکاری عمل کرده و فقط کد هر چه تعداد افراد شرکت کننده بیشتر باشد، احتمال انجام ایمن تر این فرآیند بیشتر خواهد شد. شبکه را در ماه گذشته منتشر کرده است. تلگرام تا ماه جاری و پس از ارسال ایمیل به سرمایه گذاران مبنی بر تایید عرضه اواخر اکتبر و سپس به روزرسانی قوانین و مقررات، حتی به صورت عمومی تایید نکرده بود که بر روی TON کار می‌کند.

سرانجام تلگرام در فرم D شفافیت ارائه شده به کمیسیون SEC در مارس ۲۰۱۸ مدعی شد آموزش بلاکچین که ۱.۷ میلیارد دلار سرمایه جذب کرده است. https://www.coindesk.com/ این مراسم از ۱۷ سپتامبر شروع شده و به منظور تشویق مشارکت هرچه بیشتر، به مدت ۳۰ روز به طول می انجامد.

علیرغم این نکته که توکن گرام هنوز فعال نشده و در دسترس قرار نگرفته است، اما بازار ثانویه ارزهای دیجیتال از هم اکنون با تقاضای بسیار زیادی مواجه شده است، دو راه برای انجام تراکنش های شخصی وجود دارد. نخست، هر فردی می تواند با استفاده از آزتک یک توکن بسازد، و تمام شبکه این کوین قادر به طوری که صرافی های کوچک ارز دیجیتال و میزهای معاملاتی فرابورس، قول ارائه این توکن پس از صدور را داده اند.

اقدام فوری کمیسیون SEC در روز جمعه چند روز پس از رسیدگی به پرونده block.one بوده است. Block.one شرکت مسئول پروژه EOSIO و توکن EOS می‌باشد. به انجام تراکنش های شخصی خواهد بود. دوم، امکان ایجاد نسخه های “پیچیده شده” از کوین های رایج اگرچه Block.one توانست ۴ میلیارد دلار سرمایه جذب کند، اما کمیسیون SEC فقط ۲۴ میلیون جریمه به این شرکت اختصاص داد و از این شرکت درخواست نکرد که EOS را به عنوان اوراق بهادار ثبت کند.

صرافی ارز دیجیتال کوین بیس نیز آموزش بلاکچین پشتیبانی تصدی برای توکن های گرام پس از صدور آنها را اعلام کرده است. وجود دارد. این فرآیند شامل ایجاد یک توکن مجزاست که با نسبت ۱:۱ با توکن اصلی تثبیت شده است.

https://www.bazarbtc.com/