فوریه 22, 2024

دانلود کارتون کم حجم – دانلود انیمیشن کم حجم

دانلود فیلم و کارتون کم حجم و با کیفیت در سایت دانلود کارتون کم حجم

انیمیشن بچه‌های جاسوس ماموریت بحرانی Spy Kids Mission Critical فصل اول با دوبله فارسی

1 min read
انیمیشن بچه‌های جاسوس ماموریت بحرانی Spy Kids: Mission Critical 2018 داستان انیمیشن در انیمیشن بچه‌های جاسوس ماموریت بحرانی : یک برادر و خواهر با نام های جانی و کارمن کرتز در یک آکادمی با نام بچه های جاسوس که مدرسه‌ای جاسوسی مخفی معتبری برای بچه ها است عضو می شوند. اما زمانی که سازمان ضد جاسوسی گلدن برین، کل جهان را به خطر می اندازد، جانی و کارمن تیمی تشکیل می ‌دهند که بزرگترین ماموریتشان، از بین بردن و مختل کردن سازمان ضد جاسوسی او است. درباره انیمیشن انیمیشن Spy Kids: Mission Critical محصول کشور کانادا و در ژانر انیمیشن ، اکشن می‌باشد و به کارگردانی در سال 2018 ساخته شده است. در انیمیشن بچه‌های جاسوس ماموریت بحرانی بازیگرانی چون Ashley Bornancin، Bobcat Goldthwait، Caitlyn Bairstow، Candi Milo، Carter Hastings، Christian Lanz، Kate Micucci، Mira Sorvino، Molly Shannon، Nesta Cooper و... به ایفای نقش پرداخته اند.

 انیمیشن بچه‌های جاسوس ماموریت بحرانی Spy Kids Mission Critical فصل اول با دوبله فارسیانیمیشن بچه‌های جاسوس ماموریت بحرانی Spy Kids: Mission Critical 2018

داستان انیمیشن

در انیمیشن بچه‌های جاسوس ماموریت بحرانی : یک برادر و خواهر با نام های جانی و کارمن کرتز در یک آکادمی با نام بچه های جاسوس که مدرسه‌ای جاسوسی مخفی معتبری برای بچه ها است عضو می شوند. اما زمانی که سازمان ضد جاسوسی گلدن برین، کل جهان را به خطر می اندازد، جانی و کارمن تیمی تشکیل می ‌دهند که بزرگترین ماموریتشان، از بین بردن و مختل کردن سازمان ضد جاسوسی او است.

درباره انیمیشن

انیمیشن Spy Kids: Mission Critical محصول کشور کانادا و در ژانر انیمیشن ، اکشن می‌باشد و به کارگردانی در سال 2018 ساخته شده است. در انیمیشن بچه‌های جاسوس ماموریت بحرانی بازیگرانی چون Ashley Bornancin، Bobcat Goldthwait، Caitlyn Bairstow، Candi Milo، Carter Hastings، Christian Lanz، Kate Micucci، Mira Sorvino، Molly Shannon، Nesta Cooper و… به ایفای نقش پرداخته اند.