جولای 20, 2024

دانلود کارتون کم حجم – دانلود انیمیشن کم حجم

دانلود فیلم و کارتون کم حجم و با کیفیت در سایت دانلود کارتون کم حجم

انیمیشن همستر و گرتل Hamster and Gretel فصل اول

1 min read
انیمیشن همستر و گرتل Hamster and Gretel 2022 داستان انیمیشن در انیمیشن همستر و گرتل : درباره گرتل و همسترش است که از توانایی های تازه ای برخوردار می شوند. حالا برادر گرتل، کوین، باید بفهمد چطور با کمک گرتل و حیوان خانگی اش از شهرشان دربرابر خطرهای مرموز محافظت کند. درباره انیمیشن انیمیشن Hamster and Gretel محصول کشور آمریکا و در ژانر انیمیشن ، اکشن می‌باشد و به کارگردانی در سال 2022 ساخته شده است. در انیمیشن همستر و گرتل بازیگرانی چون Alyson Stoner، Beck Bennett، Brock Powell، Carlos Alazraqui، Carolina Ravassa، Casey Hamilton، Dan Povenmire، Eric Bauza، Hiromi Dames، Isaac Robinson-Smith و... به ایفای نقش پرداخته اند.

 انیمیشن همستر و گرتل Hamster and Gretel فصل اولانیمیشن همستر و گرتل Hamster and Gretel 2022

داستان انیمیشن

در انیمیشن همستر و گرتل : درباره گرتل و همسترش است که از توانایی های تازه ای برخوردار می شوند. حالا برادر گرتل، کوین، باید بفهمد چطور با کمک گرتل و حیوان خانگی اش از شهرشان دربرابر خطرهای مرموز محافظت کند.

درباره انیمیشن

انیمیشن Hamster and Gretel محصول کشور آمریکا و در ژانر انیمیشن ، اکشن می‌باشد و به کارگردانی در سال 2022 ساخته شده است. در انیمیشن همستر و گرتل بازیگرانی چون Alyson Stoner، Beck Bennett، Brock Powell، Carlos Alazraqui، Carolina Ravassa، Casey Hamilton، Dan Povenmire، Eric Bauza، Hiromi Dames، Isaac Robinson-Smith و… به ایفای نقش پرداخته اند.