جولای 24, 2024

دانلود کارتون کم حجم – دانلود انیمیشن کم حجم

دانلود فیلم و کارتون کم حجم و با کیفیت در سایت دانلود کارتون کم حجم

فیلم هزارپا

فیلم هزارپا

هزارپا فیلمی بسیار محبوب در سینمای ایران است که رکورد های چشم گیری را بر جای گذاشته است. این فیلم کمدی، به عنوان پرفروش ترین فیلم سینمای ایران شناخته می شود. هزارپا با کارگردانی ابولحسن داوودی و نویسندگی امیر برادران، پیمان جزینی، و منصطفی زندی و تهیه کنندگی رضا رخشان ساخته شده است. بازیگرانی همچون رضا عطاران، جواد عزتی، سارا بهرامی، مهران احمدی، سپند امیرسلیمانی، نعیمه نظام دوست، امیرمهدی ژوله و … در این فیلم نقش آفرینی می کنند. اکنون فروش گیشه هزارپا حدود 40 میلیارد تومان بوده است. رضا و دوستش منصور کیف قاپ هستند و از این راه زندگی خود را می گذرانند.

برای دانلود به ادامه مطلب بروید

رضا از طریق مادرش متوجه می شود که دختر فردی پولدار نذر کرده با یک جانباز ازدواج کند، و از طرفی رضا پایش را در تصادفی مدتی قبل از دست داده است، بنابرین تصمیم می گیرد که آن دختر را اغفال کند و با او ازدواج کند. هزارپا دارای رکوردهایی نظیر بیشترین فروش افتتاحیه سینمای ایران، بیشترین فروش روزانه، پرمخاطبترین فیلم دهه نود با بیش از 4 میلیون تماشاگر، بیشترین تماشاگر در یک روز و نخستیم فیلم 25، 30 و 35 میلیاردی سینمای ایران است. هزارپا در دو قسمت 90 دقیقه ای متشر شد، قسمت اول در 14 اسفند و قسمت دوم در 22 اسفند 97.

قسمت اول

قسمت دوم

این فیلم و کارتون های سایت توسط سایت دانلود کارتون و فیلم ایرانی گرد آوری شده و هرگونه کپی داری از این مطالب بدون ذکر منابع حرام و پی گرد قانونی دارد.