آوریل 23, 2024

دانلود کارتون کم حجم – دانلود انیمیشن کم حجم

دانلود فیلم و کارتون کم حجم و با کیفیت در سایت دانلود کارتون کم حجم

انیمیشن پرندگان خشمگین جنون تابستانی Angry Birds Summer Madness فصل اول

1 min read
انیمیشن پرندگان خشمگین جنون تابستانی Angry Birds: Summer Madness 2022 داستان انیمیشن در انیمیشن پرندگان خشمگین جنون تابستانی : وقتی رد، چاک، بمب و استلا تابستان پرهیجانی را با پرندگان خشمگین دیگر در اردوگاه اسپلینتروود می گذرانند، گرد و خاکی به پا می شود و جرقه و پر است که به آسمان می رود! درباره انیمیشن انیمیشن Angry Birds: Summer Madness محصول کشور کانادا و در ژانر انیمیشن ، اکشن می‌باشد و به کارگردانی در سال 2022 ساخته شده است. در انیمیشن پرندگان خشمگین جنون تابستانی بازیگرانی چون Deven Christian Mack، Gigi Saul Guerrero، Ty Olsson، و... به ایفای نقش پرداخته اند.

 انیمیشن پرندگان خشمگین جنون تابستانی Angry Birds Summer Madness فصل اولانیمیشن پرندگان خشمگین جنون تابستانی Angry Birds: Summer Madness 2022

داستان انیمیشن

در انیمیشن پرندگان خشمگین جنون تابستانی : وقتی رد، چاک، بمب و استلا تابستان پرهیجانی را با پرندگان خشمگین دیگر در اردوگاه اسپلینتروود می گذرانند، گرد و خاکی به پا می شود و جرقه و پر است که به آسمان می رود!

درباره انیمیشن

انیمیشن Angry Birds: Summer Madness محصول کشور کانادا و در ژانر انیمیشن ، اکشن می‌باشد و به کارگردانی در سال 2022 ساخته شده است. در انیمیشن پرندگان خشمگین جنون تابستانی بازیگرانی چون Deven Christian Mack، Gigi Saul Guerrero، Ty Olsson، و… به ایفای نقش پرداخته اند.