جولای 20, 2024

دانلود کارتون کم حجم – دانلود انیمیشن کم حجم

دانلود فیلم و کارتون کم حجم و با کیفیت در سایت دانلود کارتون کم حجم

انیمیشن تبدیل شوندگان سایبرورس Transformers Cyberverse فصل اول با دوبله فارسی

1 min read
انیمیشن تبدیل شوندگان سایبرورس Transformers: Cyberverse 2018 داستان انیمیشن در انیمیشن تبدیل شوندگان سایبرورس : سایبرورس به ماجراجویی های بامبل‌بی می پردازد. کارت حافظه اش آسیب می بیند و او و ویندبلید باید تلاش کنند که او بتواند آن را بازیابی کند تا بتواند به خاطر آورد که ماموریتش بر روی زمین چه بوده است. درباره انیمیشن انیمیشن Transformers: Cyberverse محصول کشور آمریکا و در ژانر انیمیشن ، اکشن می‌باشد و به کارگردانی در سال 2018 ساخته شده است. در انیمیشن تبدیل شوندگان سایبرورس بازیگرانی چون Ashleigh Chrisena Ricci، Ben Bott، Billy Bob Thompson، Deanna McGovern، Dick Terhune، Jaime Lamchick، Jake Foushee، Jeremy Levy، Marc Swint، Marc Thompson و... به ایفای نقش پرداخته اند.

 انیمیشن تبدیل شوندگان سایبرورس Transformers Cyberverse فصل اول با دوبله فارسیانیمیشن تبدیل شوندگان سایبرورس Transformers: Cyberverse 2018

داستان انیمیشن

در انیمیشن تبدیل شوندگان سایبرورس : سایبرورس به ماجراجویی های بامبل‌بی می پردازد. کارت حافظه اش آسیب می بیند و او و ویندبلید باید تلاش کنند که او بتواند آن را بازیابی کند تا بتواند به خاطر آورد که ماموریتش بر روی زمین چه بوده است.

درباره انیمیشن

انیمیشن Transformers: Cyberverse محصول کشور آمریکا و در ژانر انیمیشن ، اکشن می‌باشد و به کارگردانی در سال 2018 ساخته شده است. در انیمیشن تبدیل شوندگان سایبرورس بازیگرانی چون Ashleigh Chrisena Ricci، Ben Bott، Billy Bob Thompson، Deanna McGovern، Dick Terhune، Jaime Lamchick، Jake Foushee، Jeremy Levy، Marc Swint، Marc Thompson و… به ایفای نقش پرداخته اند.